O nas

O nas

Aż dziw bierze, że mimo tak różnych podróżniczych ( i nie tylko) upodobań, odmiennych temperamentów i zainteresowań, w natłoku potrójnie liczonych lekcji, zajęć pozalekcyjnych, weekendowych oraz dwóch prac na etacie udaje nam się razem wyruszać…

Najważniejsze jednak, że się udaje!

Wyruszysz z nami? Zapraszamy do Naszego Kawałka Świata!

Basia

Z wykształcenia fizyk z zamiłowania włóczykij. Uwielbia być w drodze. Ceni sobie wycieczki z najbliższymi, choć oni nie zawsze mają na nie ochotę. W takich sytuacjach staje na przysłowiowych rzęsach, aby wyciągnąć opornych z domu i (prawie) zawsze okazuje się, że było warto!

Piotrek

Jego żywioł to woda. Żaglówki, hausboty to jest to! W ostateczności mogą być kajaki. Góry niekoniecznie…, ale w ramach rodzinnej solidarności przemierza z nami również górskie szlaki.

Kuba

Najbardziej „górskie” stworzenie w naszej rodzinie. Nie straszne mu przewyższenia i ekspozycje. Pod górę trudno go dogonić, mimo iż zazwyczaj na ochotnika dźwiga na plecach prowiant i ekwipunek. Żagle nudzą go w najwyższym stopniu. Ceni wycieczki z do miejsc związanych z nauką i techniką. Najmilszym prezentem z podróży jest czekolada. Najlepiej czeska Studencka.

Janek

Nasz rodzinny kuchcik i smakosz. Podróżując  kolekcjonuje przede wszystkim wrażenia kulinarne. Ulubiony prowiant na wycieczkę to bułka z kurczakiem z Orlena. Podróż rozpoczyna od sprawdzenie lokalizacji stacji Orlen na trasie. Lubi wycieczki z rysem historycznym. Zna chyba z tysiąc kawałów i z zapałałem przeczesuje internety w poszukiwaniu coraz to nowych dowcipów. Bawi nas nimi nie tyko na wycieczkach.

Ania

Miłośniczka parków linowych. Jest gotowa udać się na każda wycieczkę, o ile jej ostatnim punktem są podniebne akrobacje. Nie gardzi „firmowymi” wypiekami w górskich schroniskach z szarlotką w Chochołowskiej na czele. Nie znajdziecie tu zbyt wielu jej zdjęć, gdyż tylko w wyjątkowych sytuacjach zgadza się,  aby zamieszczać je na blogu.